Plicell Sistemleri Hakkında


Plicell, kullanıcılarına rahatlık, estetik ve kalite sunan bir 'çözüm perdesi'dir. Alışmış olduğumuz perde sistemlerinden farklı olarak yaşam alanlarınızda ısı, ışık ve ses kontrolü sağlar. Plicell perdeler ev, ofis, kış bahçesi, cam balkon, otomobil ve teknelerinizde rahatlıkla kullanılabilir.

Plise perde Son dönemlerde oldukça tercih edilen Kaliteli, sorunsuz bir perde türü olan plise perde  cam balkonlar başta olmak üzere modern ev veya işyeri ile kış bahçelerinde sıklıkla görmeye başladığımız bir perde türüdür. Plise perdeler Oturduğumuz ev ve ofislerimiz için en kullanışlı güneşlik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Perdelerin asıl kullanım nedenlerinden birisi hem bulunduğu ortama estetik ve güzellik katması hemde mahremiyeti korumasıdır. Pilise perdelerin en önemli özelliklerinden biriside diğer perde modellerine göre yüksek oranda güneş sıcaklığını kırmasıdır.  Cam balkonlarda daha çok tercih edilen plise perdeler (plicell) balkonunuzda hem alan kaplamaz hem cam panellerin rahat açılıp kapanması sağlar hemde yüksek oranda güneş sıcaklığını kesmektedir.

Plise perde desenli, desensiz model ve zengin renk seçeneği ile kullanıcılara değişik alternatifler sunmaktadır.

Kontrolü sağlayan kaliteli mekanizması sayesinde aşağı ve yukarı hareket  ettirilen pilise perdeler  oldukça dekoratif ürünler olarak tercih  edilmektedirler. Bol renk seçeneği ile jaluzi benzeri kullanım kolaylığı sunması da farklı bir avantajdır. 

Plise perde üretiminde kullanılan kumaşların tamamen kaliteli, sorunsuz, kir tutmayan özellikte olması ve kolay temizlenebilir yapıları nedeniyle de pratiklik sunmaktadır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.